Wednesday, April 14, 2010

Palmikud ja mustrid läbisegi / Arans and patterns

Jah. Debbie Bliss. Tema raamatutes ja ajakirjades leidub täpselt mu maitsele kudumeid.
"Special Family Knits"-s on pikavarrukaline kudum Patchwork Aran Jacket. Kampsun on täpselt jaheda suveõhtu jaoks. Istumine verandal kiiktoolis mässituna kampsunisse. Kaaslasteks tee, sidrun, mesi ja hea raamat. Taustaks vaikse suveõhtu lillelõhnad, linnu siutsumised, veevulin ja metsakohin... .Kahjuks ei mõista ma tema keelt- rida-realt kirjutatud juhendit ei oska lugeda. Pusisin, mis pusisin juhendi järgi. Lõpuks võtsin ikka pildi ette, otsisin vajalikud mustrid ning kombineerisin omavahel. Jah, varrukad on kootud, siiski ilma osutus mugavamaks.

Pildilt palmikute ja mustrite vaheldumisest erinevatel kõrgustel. Taotluslik. See kampsuni juures enim meeldis.Lõng: D.Bliss- Cashmerino Aran, 55% meriinovill, 33% mikrofiiber ,12% kašmiir
Vardad: Nr.4
Lõngakulu: 9 (a' 50gr/90m)


6 comments:

 1. Väga põnev kudum! Sinu kampsunid on alati nii põnevad ja ilusad...ja vahvalt palmikulised. Superkena kampsik!

  ReplyDelete
 2. Taustaks vaikse suveõhtu lillelõhnad, linnu siutsumised, veevulin ja metsakohin... .
  Ja sääsesumin... ;)

  Väga kena kudum! Mulle imponeerivad viimasel ajal ka lühivarrukalised kampsikud.

  ReplyDelete
 3. Aitäh! Esitan endale väljakutseid, eriti nendele, missugused on nö "minu".

  Mis puudutab lühivarrukatesse, siis ei teagi, kas osalt tuleneb nende kudumine ülepõlvegeenidest, puht meeldivusest või praktilisest küljest, et ei pea koguaeg varrukaid üles tõmbama. Kõik kokku, pluss veel mõni põhjus. :)
  Aitäh! :)

  ReplyDelete
 4. Väga ilus! Hall värv ja palmikud on suurepärane kooslus! Ka mulle meeldivad lühikese varrukaga kampsunid, kuigi meie kliimas on nad sageli ebapraktilised :)

  ReplyDelete